Google Chrome 19: neotevře poslední taby

27. červen 2012 | 07.53 |
› 

chrome-logo-80Aktualizováno (27.6.2012 7:53Před pár dny jsem si aktualizoval Google Chrome na verzi 19. Četl jsem o ní, že už umí synchronizovat i otevřené stránky (taby), což je super. Ale paradoxně po aktualizaci se mi poslední otevřené taby (stránky) po spuštění přestaly otevírat.

Přitom v "Nastavení" mam správně nastaveno: Při spuštění - Pokračovat na konci předešlé relace. Nechápal jsem tedy, proč po spuštění se mi vždycky otevře jen domovská stránka. Zkoušel jsem to i přepnout a zase vrátit, ale pořád to nefungovalo a kupodivu na internetu jsem o tom nic nenašel.

Nakonec ale stačilo klasické "vystoupit a nastoupit", příp. "vypnout a zapnout" pokud to předešlé někdo nezná :) Akci "Při spuštění" jsem nastavil na "Otevřít stránku Nová karta" a prohlížeč jsem vypnul. Po spuštění jsem to přenastavil na "Pokračovat na konci předešlé relace" a prohlížeč opět vypnul. A následně, po opětovném spuštění už tam minulé taby otevřené byly. Tak snad už je to vyřešené :)

Aktualizace 20.5.2012 15:54: Tak bohužel po restartu počítače Chrome opět poslední taby neotevře a otevře pouze domovskou stránku.

Aktualizace 27.6.2012 7:53: Tak jsme se snad dočkali :) Po aktualizaci na verzi 20.0.1132.43 už to vypadá, že se poslední taby opět začaly otevírat. Synchronizace otevřených tabů (Otevřených karet) už je přesunutá z "flags" do nastavení a nemám jí zapnutou, určitě to ale bude fungovat i s ní.

Screenshot z nastavení v Google Chrome 19
chrome_nastaveni

Zpět na hlavní stranu blogu