První veřejná prezentace - Finguin

27. březen 2016 | 11.10 |
› 

finguinBřezen 2016 byl pro mě významných měsícem. Odhodlal jsem se totiž a poprvé jsem veřejně prezentoval jeden ze svých projektů.

Původně jsem to ani neplánoval - aktuálně se snažím spíše zapracovat na aktuálních projektech Chcinaples a Jihočeské IT akce. Když se ale od Coworkingového centra v Českých Budějovicích objevila událost NápadFest, začal jsem o tom přemýšlet.

Formát byl ideální - 5 minut prezentace a 10 minut na reakce. Jelikož Chcinaples, ani Jihočeské IT akce nejsou ve stavu, kdy bych je rád prezentoval, volba padla na úplně nový projekt, který také plánuji již delší dobu.

Finguin má být webová aplikace (postupně také i mobilní aplikace) nejen pro správu financí v domácnosti. I když existuje spousta aplikací na správu financí, já bych to rád pojal trochu komplexněji. Zatím je Finguin pořád pouze v mých myšlenkách, ale právě i díky NápadFestu mám chuť do toho jít a aplikaci připravit. Jen to bude chvíli trvat.

Pokud by tato myšlenka někoho zaujala, může se prozatím podívat na slajdy, které obsahují základní informace o projektu a měl jsem je na NápadFestu. A novinky ohledně vývoje můžete sledovat na adrese www.finguin.cz nebo na mém Twitteru.

napadfest-prezentace

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: První veřejná prezentace - Finguin vojtahavel 27. 03. 2016 - 23:15
RE(2x): První veřejná prezentace - Finguin mickey 28. 03. 2016 - 00:14