Konference únor/březen 2016

30. březen 2016 | 09.10 |
› 

Konec letošního února a polovina března byly pro mě nabité. Navštívil jsem dvě konference (nejen) pro webové vývojáře a také jsem poprvé veřejně prezentoval.

O své první veřejné prezentaci jsem psal v minulém článku, tak to nebudu zbytečně rozepisovat. Spíše se tedy zaměřím na konference.

barcamp_logo

Na konci února - přesněji 27. února, se uskutečnil v Českých Budějovicích v pořadí už druhý Jihočeský Barcamp. Jde o méně formální setkání se vstupem zdarma a hlavně si zde program tvoří návštěvníci svými hlasy. Jde tedy o bližší interakci mezi přednášejícími a návštěvníky.

Barcamp také není jen pro vývojáře - spíše mi to přijde naopak - témata jsou uvolněnější, většinou se jedná hlavně o tipy (například organizace času). A někdy se přednáška vydaří a je i velmi vtipná :) Návštěva Jihočeského Barcampu byla pěkná a akce se v Jihočeském vědeckotechnickém parku rozhodně vydařila - organizátoři udělali kus práce a ještě to oproti minulém ročníku vylepšili.

Během akce jsem tweetoval a fotil mobilem, takže se můžete podívat na můj menší fotoreport z 2. Jihočeského Barcampu.

Oficiální fotografie naleznete na Facebookové stránce Barcampu.

devel2016-logo

Druhá konference, které jsem se v krátkém časovém rozmezí zúčastnil, byla konference Devel.cz 2016 v Praze. Sice jsem návštěvu "větší" konference plánoval delší dobu, ale bohužel mi to vyšlo až letos.

Atmosféra na konferenci byla velmi přátelská, prostory školy se mi líbily, oběd výborný a samozřejmě to nejdůležitější - přednášející...všechny přednášky i Ignite talky byly zajímavé a některé, nejen díky přednesu, přímo vynikající. Doufám, že budou k dispozici záznamy přednášek, protože minimálně některé z nich by rozhodně stály za další shlédnutí.

Také na Devel.cz 2016 jsem si pro sebe fotil a dal jsem tak znovu dohromady menší fotoreport z konference DEVEL.CZ 2016.

Na oficiální fotografie se můžete podívat na Facebookové stránce Devel.cz.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Konference únor/březen 2016 vojtahavel 31. 03. 2016 - 23:45